Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

NFO Patch cord, LC UPC-SC APC, Singlemode 9 125, G.652D, Simplex, 20m, NFO-PCSSM-05033

Šifra: NFO-PCSSM-05033
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
92,54 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 83,29 Kn
Uplata na žiro račun: 83,29 Kn
Kreditnom karticom: 87,91 Kn
Kreditnom karticom rate: 92,54 Kn
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Besplatna dostava  za narudžbe iznad  1.000,00 Kn
VSC Pro+ Web Trgovina   Internet prodaja