NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, simplex, 2mm, LSZH, 5m, NFO-PCSSM-05019

Šifra: NFO-PCSSM-05019
SKU: NFO-PCSSM-05019
Barkod: 3856016552678
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
21,86 Kn
19,67 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 19,67 Kn
Uplata na žiro račun: 19,67 Kn
Kreditnom karticom: 20,77 Kn
Kreditnom karticom rate: 21,86 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radnih dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Web Trgovina   Web Trgovina