NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, simplex, 2mm, LSZH, 5m, NFO-PCSSM-05019

Šifra: NFO-PCSSM-05019
SKU: NFO-PCSSM-05019
Barkod: 3856016552678
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
23,15 Kn
20,84 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 20,83 Kn
Uplata na žiro račun: 20,83 Kn
Kreditnom karticom: 21,99 Kn
Kreditnom karticom rate: 23,15 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Internet Prodaja   Otvorite Web trgovinu