NFO Patch cord, LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, 2mm, Simplex, 10m, NFO-PCSSM-05011

Šifra: NFO-PCSSM-05011
SKU: NFO-PCSSM-05011
Barkod: 3856016551619
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
28,03 Kn
25,23 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 25,23 Kn
Uplata na žiro račun: 25,23 Kn
Kreditnom karticom: 26,63 Kn
Kreditnom karticom rate: 28,03 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Internet Prodaja   Otvorite Internet Trgovinu