NFO Patch cord, LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, 2mm, Simplex, 10m, NFO-PCSSM-05011

Šifra: NFO-PCSSM-05011
SKU: NFO-PCSSM-05011
Barkod: 3856016551619
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
30,47 Kn
27,42 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 27,42 Kn
Uplata na žiro račun: 27,42 Kn
Kreditnom karticom: 28,95 Kn
Kreditnom karticom rate: 30,47 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radnih dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Internet Shop   Online prodaja