Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A1, 3mm, Duplex, 20m, NFO-PCDSM-15082

Šifra: NFO-PCDSM-15082
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
48,50 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 43,65 Kn
Uplata na žiro račun: 43,65 Kn
Kreditnom karticom: 46,08 Kn
Kreditnom karticom rate: 48,50 Kn
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Besplatna dostava  za narudžbe iznad  1.000,00 Kn
VSC Pro+ Internet Shop   Kupovina Online