Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.652D, 2mm, LSHZ, Duplex, 2m, NFO-PCDSM-15145

Šifra: NFO-PCDSM-15145
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
96,59 Kn 12,82 € Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 86,95 Kn 11,54 €
Uplata na žiro račun: 86,95 Kn 11,54 €
Kreditnom karticom: 91,77 Kn 12,18 €
Kreditnom karticom rate: 96,59 Kn 12,82 €
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Cijena dostave: 3,00 € 22,60 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Besplatna dostava  za narudžbe iznad  979,48 Kn 130,00 €
VSC Pro+ Internet Trgovina   Internet prodaja