Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.652D, 2mm, LSHZ, Duplex, 3m, NFO-PCDSM-15143

Šifra: NFO-PCDSM-15143
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Garancija (mjeseci): 12
6,64 € Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 5,98 €
Uplata na žiro račun: 5,98 €
Kreditnom karticom: 6,31 €
Kreditnom karticom rate: 6,64 €
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Cijena dostave: 3,00 €
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Napomena:
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Besplatna dostava za narudžbe iznad  130,00 €
VSC Pro+ Internet Shop   Izrada Online Shopa