Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.652D, 2mm, LSHZ, Duplex, 3m, NFO-PCDSM-15143

Šifra: NFO-PCDSM-15143
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
92,21 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 82,99 Kn
Uplata na žiro račun: 82,99 Kn
Kreditnom karticom: 87,60 Kn
Kreditnom karticom rate: 92,21 Kn
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Besplatna dostava  za narudžbe iznad  1.000,00 Kn
VSC Pro+ Internet Prodaja   Internet prodaja