NFO Patch cord, LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, 2mm, Simplex, 5m, NFO-PCSSM-05013

Šifra: NFO-PCSSM-05013
SKU: NFO-PCSSM-05013
Barkod: 3856016551626
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
23,48 Kn
21,13 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 21,13 Kn
Uplata na žiro račun: 21,13 Kn
Kreditnom karticom: 22,31 Kn
Kreditnom karticom rate: 23,48 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Internet Shop   Online Trgovina