NFO Patch cord, LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, 2mm, Simplex, 5m, NFO-PCSSM-05013

Šifra: NFO-PCSSM-05013
SKU: NFO-PCSSM-05013
Barkod: 3856016551626
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
41,60 Kn
37,44 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 37,44 Kn
Uplata na žiro račun: 37,44 Kn
Kreditnom karticom: 39,52 Kn
Kreditnom karticom rate: 41,60 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radnih dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Online Trgovina   Web Trgovina