Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

NFO Patch cord, LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, 2mm, Simplex, 5m, NFO-PCSSM-05013

Šifra: NFO-PCSSM-05013
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
6,11 € 46,03 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 5,50 € 41,43 Kn
Uplata na žiro račun: 5,50 € 41,43 Kn
Kreditnom karticom: 5,80 € 43,73 Kn
Kreditnom karticom rate: 6,11 € 46,03 Kn
Cijena dostave: 25,00 Kn 3,32 €
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Besplatna dostava  za narudžbe iznad  132,72 € 1.000,00 Kn
VSC Pro+ Web Shop   Otvaranje Internet Trgovine