Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

NFO Patch cord, LC UPC-SC APC, Singlemode 9 125, G.652D, Simplex, 10m, NFO-PCSSM-05030

Šifra: NFO-PCSSM-05030
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
7,36 € 55,46 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 6,62 € 49,91 Kn
Uplata na žiro račun: 6,62 € 49,91 Kn
Kreditnom karticom: 6,99 € 52,69 Kn
Kreditnom karticom rate: 7,36 € 55,46 Kn
Cijena dostave: 25,00 Kn 3,32 €
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Besplatna dostava  za narudžbe iznad  132,72 € 1.000,00 Kn
VSC Pro+ Internet Trgovina   Internet prodaja