Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

NFO Patch cord, LC UPC-SC UPC, Singlemode 9 125, G.652D, Simplex, 1m, NFO-PCSSM-05023

Šifra: NFO-PCSSM-05023
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
4,48 € 33,75 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 4,03 € 30,38 Kn
Uplata na žiro račun: 4,03 € 30,38 Kn
Kreditnom karticom: 4,26 € 32,06 Kn
Kreditnom karticom rate: 4,48 € 33,75 Kn
Cijena dostave: 25,00 Kn 3,32 €
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Besplatna dostava  za narudžbe iznad  132,72 € 1.000,00 Kn
VSC Pro+ Internet Prodaja   Online Trgovina