NFO Patch cord, LC UPC-SC UPC, Singlemode 9 125, G.652D, Simplex, 1m, NFO-PCSSM-05023

Šifra: NFO-PCSSM-05023
SKU: NFO-PCSSM-05023
Barkod: 3856016551176
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
30,24 Kn
27,22 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 27,22 Kn
Uplata na žiro račun: 27,22 Kn
Kreditnom karticom: 28,73 Kn
Kreditnom karticom rate: 30,24 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Internet Prodaja   Otvaranje Internet Trgovine