Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

TP-Link 10G-SR SFP+ LC 850nm Multi-mode, LC Duplex konektor, do 300m, TL-SM5110-SR-LS

Šifra: TL-SM5110-SR-LS
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Garancija (mjeseci): 36
28,19 € Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 25,37 €
Uplata na žiro račun: 25,37 €
Kreditnom karticom: 26,78 €
Kreditnom karticom rate: 28,19 €
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Cijena dostave: 3,00 €
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Napomena:
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Besplatna dostava za narudžbe iznad  130,00 €
VSC Pro+ Internet Shop   Web Shop Izrada