Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

NFO Patch Panel 1U 19" Closed - Singlemode 12x LC UPC Duplex Adapter Pigtail kazeta SET, NFO-PAN-12-LC-UPC

Šifra: NFO-PAN-12-LC-UPC
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
77,97 € Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 70,17 €
Uplata na žiro račun: 70,17 €
Kreditnom karticom: 74,07 €
Kreditnom karticom rate: 77,97 €
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Cijena dostave: 3,00 €
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Napomena:
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Besplatna dostava za narudžbe iznad  130,00 €
VSC Pro+ Online Trgovina   Otvorite Web trgovinu