NFO Patch cord, SC UPC-SC UPC, Singlemode, 9 125, G.657.A2, Duplex, 3mm, 3m, NFO-PCDSM-15132

Šifra: NFO-PCDSM-15132
SKU: NFO-PCDSM-15132
Barkod: 3856016553057
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
45,84 Kn
41,26 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 41,26 Kn
Uplata na žiro račun: 41,26 Kn
Kreditnom karticom: 43,55 Kn
Kreditnom karticom rate: 45,84 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Internet Prodaja   Izrada Web trgovina