Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

NFO Patch cord, SC UPC-SC UPC, Singlemode, 9 125, G.657.A2, Duplex, 3mm, 3m, NFO-PCDSM-15132

Šifra: NFO-PCDSM-15132
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
2,53 € 19,09 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 2,28 € 17,18 Kn
Uplata na žiro račun: 2,28 € 17,18 Kn
Kreditnom karticom: 2,41 € 18,14 Kn
Kreditnom karticom rate: 2,53 € 19,09 Kn
Cijena dostave: 25,00 Kn 3,32 €
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Besplatna dostava  za narudžbe iznad  132,72 € 1.000,00 Kn
VSC Pro+ Internet Trgovina   Otvorite Web trgovinu