Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

NFO Patch cord, SC UPC-SC UPC, Singlemode, 9 125, G.657.A2, Duplex, 3mm, 2m, NFO-PCDSM-15131

Šifra: NFO-PCDSM-15131
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
18,31 Kn 2,43 € Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 16,50 Kn 2,19 €
Uplata na žiro račun: 16,50 Kn 2,19 €
Kreditnom karticom: 17,40 Kn 2,31 €
Kreditnom karticom rate: 18,31 Kn 2,43 €
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Cijena dostave: 3,00 € 22,60 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Besplatna dostava  za narudžbe iznad  979,48 Kn 130,00 €
VSC Pro+ Internet Shop   Otvaranje Internet Trgovine