NFO Patch cord, SC UPC-SC UPC, Singlemode 9 125, G.657A1, Simplex, 1m, NFO-PCSSM-05115

Šifra: NFO-PCSSM-05115
SKU: NFO-PCSSM-05115
Barkod: 3856016551336
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
13,73 Kn
12,36 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 12,36 Kn
Uplata na žiro račun: 12,36 Kn
Kreditnom karticom: 13,04 Kn
Kreditnom karticom rate: 13,73 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radnih dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Web Trgovina   Otvorite Web Shop