NFO Patch cord, SC UPC-SC UPC, Singlemode 9 125, G.657A1, Simplex, 1m, NFO-PCSSM-05115

Šifra: NFO-PCSSM-05115
SKU: NFO-PCSSM-05115
Barkod: 3856016551336
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
13,81 Kn
12,43 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 12,43 Kn
Uplata na žiro račun: 12,43 Kn
Kreditnom karticom: 13,12 Kn
Kreditnom karticom rate: 13,81 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Internet Prodaja   Online Trgovina