NFO Patch cord, SC UPC-SC APC, Singlemode 9 125, G.652D, 3mm, Duplex, 1m, NFO-PCDSM-15097

Šifra: NFO-PCDSM-15097
SKU: NFO-PCDSM-15097
Barkod: 3856016552715
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
49,22 Kn
44,30 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 44,30 Kn
Uplata na žiro račun: 44,30 Kn
Kreditnom karticom: 46,76 Kn
Kreditnom karticom rate: 49,22 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radnih dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Internet Trgovina   Prodaja Internet Trgovine