NFO Patch cord, SC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.657A1, duplex, 1m, NFO-PCDSM-15091

Šifra: NFO-PCDSM-15091
SKU: NFO-PCDSM-15091
Barkod: 3856016552487
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
86,09 Kn
77,48 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 77,48 Kn
Uplata na žiro račun: 77,48 Kn
Kreditnom karticom: 81,79 Kn
Kreditnom karticom rate: 86,09 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radnih dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Web Shop   Izrada Web trgovina