NFO Patch cord, SC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.657A1, duplex, 1m, NFO-PCDSM-15091

Šifra: NFO-PCDSM-15091
SKU: NFO-PCDSM-15091
Barkod: 3856016552487
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
58,85 Kn
52,97 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 52,97 Kn
Uplata na žiro račun: 52,97 Kn
Kreditnom karticom: 55,91 Kn
Kreditnom karticom rate: 58,85 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Internet Trgovina   Izrada Internet Trgovina