NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657.A2, Simplex, LSZH, 5m, NFO-PCSSM-05048

Šifra: NFO-PCSSM-05048
SKU: NFO-PCSSM-05048
Barkod: 3856016552586
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
15,84 Kn
14,26 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 14,26 Kn
Uplata na žiro račun: 14,26 Kn
Kreditnom karticom: 15,05 Kn
Kreditnom karticom rate: 15,84 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radnih dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Online Trgovina   Prodaja Internet Trgovine