Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode, 9 125, G.657.A2, Duplex, 3mm, 1m, NFO-PCDSM-15135

Šifra: NFO-PCDSM-15135
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
23,15 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 20,83 Kn
Uplata na žiro račun: 20,83 Kn
Kreditnom karticom: 21,99 Kn
Kreditnom karticom rate: 23,15 Kn
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Besplatna dostava  za narudžbe iznad  1.000,00 Kn
VSC Pro+ Internet Shop   Izrada Internet Trgovina