Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode, 9 125, G.657.A2, Duplex, 3mm, 1m, NFO-PCDSM-15135

Šifra: NFO-PCDSM-15135
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
16,88 Kn 2,24 € Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 15,22 Kn 2,02 €
Uplata na žiro račun: 15,22 Kn 2,02 €
Kreditnom karticom: 16,05 Kn 2,13 €
Kreditnom karticom rate: 16,88 Kn 2,24 €
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Cijena dostave: 3,00 € 22,60 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Besplatna dostava  za narudžbe iznad  979,48 Kn 130,00 €
VSC Pro+ Internet Trgovina   Otvorite Internet Trgovinu