Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode, 9 125, G.657.A2, Duplex, 3mm, 10m, NFO-PCDSM-15149

Šifra: NFO-PCDSM-15149
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
45,90 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 41,31 Kn
Uplata na žiro račun: 41,31 Kn
Kreditnom karticom: 43,60 Kn
Kreditnom karticom rate: 45,90 Kn
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Besplatna dostava  za narudžbe iznad  1.000,00 Kn
VSC Pro+ Internet Shop   Izrada Web trgovina