NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A1, Simplex, 1m, NFO-PCSSM-05054

Šifra: NFO-PCSSM-05054
SKU: NFO-PCSSM-05054
Barkod: 3856016551329
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
15,36 Kn
13,82 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 13,82 Kn
Uplata na žiro račun: 13,82 Kn
Kreditnom karticom: 14,59 Kn
Kreditnom karticom rate: 15,36 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radnih dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Internet Trgovina   Internet prodaja