NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A1, Simplex, 1m, NFO-PCSSM-05054

Šifra: NFO-PCSSM-05054
SKU: NFO-PCSSM-05054
Barkod: 3856016551329
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
18,12 Kn
16,31 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 16,31 Kn
Uplata na žiro račun: 16,31 Kn
Kreditnom karticom: 17,21 Kn
Kreditnom karticom rate: 18,12 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Internet Prodaja   Otvorite Web trgovinu