NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A1, 3mm, Duplex, 5m, NFO-PCDSM-15083

Šifra: NFO-PCDSM-15083
SKU: NFO-PCDSM-15083
Barkod: 3856016551572
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
36,97 Kn
33,27 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 33,27 Kn
Uplata na žiro račun: 33,27 Kn
Kreditnom karticom: 35,12 Kn
Kreditnom karticom rate: 36,97 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radnih dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Internet Shop   Otvorite Web Shop