Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A1, 3mm, Duplex, 5m, NFO-PCDSM-15083

Šifra: NFO-PCDSM-15083
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
2,60 € 19,58 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 2,34 € 17,62 Kn
Uplata na žiro račun: 2,34 € 17,62 Kn
Kreditnom karticom: 2,47 € 18,60 Kn
Kreditnom karticom rate: 2,60 € 19,58 Kn
Cijena dostave: 25,00 Kn 3,32 €
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Besplatna dostava  za narudžbe iznad  132,72 € 1.000,00 Kn
VSC Pro+ Online Trgovina   Otvaranje Web Shopa