NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A1, 3mm, Duplex, 10m, NFO-PCDSM-15071

Šifra: NFO-PCDSM-15071
SKU: NFO-PCDSM-15071
Barkod: 3856016551466
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
40,95 Kn
36,86 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 36,86 Kn
Uplata na žiro račun: 36,86 Kn
Kreditnom karticom: 38,90 Kn
Kreditnom karticom rate: 40,95 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radnih dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Internet Prodaja   Web Trgovina