Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.652D, Simplex, 3m, NFO-PCSSM-05046

Šifra: NFO-PCSSM-05046
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
38,30 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 34,47 Kn
Uplata na žiro račun: 34,47 Kn
Kreditnom karticom: 36,38 Kn
Kreditnom karticom rate: 38,30 Kn
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Besplatna dostava  za narudžbe iznad  1.000,00 Kn
VSC Pro+ Web Trgovina   Kupovina Online