NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.652D, 3mm, Duplex, 3m, NFO-PCDSM-15076

Šifra: NFO-PCDSM-15076
SKU: NFO-PCDSM-15076
Barkod: 3856016551565
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
37,62 Kn
33,86 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 33,86 Kn
Uplata na žiro račun: 33,86 Kn
Kreditnom karticom: 35,74 Kn
Kreditnom karticom rate: 37,62 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Internet Trgovina   Otvaranje Internet Trgovine