Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.652D, 3mm, Duplex, 3m, NFO-PCDSM-15076

Šifra: NFO-PCDSM-15076
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
19,82 Kn 2,63 € Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 17,86 Kn 2,37 €
Uplata na žiro račun: 17,86 Kn 2,37 €
Kreditnom karticom: 18,84 Kn 2,50 €
Kreditnom karticom rate: 19,82 Kn 2,63 €
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Cijena dostave: 3,00 € 22,60 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Besplatna dostava  za narudžbe iznad  979,48 Kn 130,00 €
VSC Pro+ Online Trgovina   Otvaranje Internet Trgovine