Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

NFO Patch cord, LC UPC-SC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, duplex, 1m

Šifra: NFO-PCDSM-15092
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
86,02 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 77,42 Kn
Uplata na žiro račun: 77,42 Kn
Kreditnom karticom: 81,72 Kn
Kreditnom karticom rate: 86,02 Kn
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Besplatna dostava  za narudžbe iznad  1.000,00 Kn
VSC Pro+ Internet Trgovina   Izrada Web Shopa