NFO Patch cord, LC UPC-SC APC, Singlemode 9 125, G.652D, Simplex, 1m, NFO-PCSSM-05032

Šifra: NFO-PCSSM-05032
SKU: NFO-PCSSM-05032
Barkod: 3856016551251
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
30,24 Kn
27,22 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 27,22 Kn
Uplata na žiro račun: 27,22 Kn
Kreditnom karticom: 28,73 Kn
Kreditnom karticom rate: 30,24 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Web Shop   Izrada Web Shopa