NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, simplex, 2mm, LSZH, 20m, NFO-PCSSM-05043

Šifra: NFO-PCSSM-05043
SKU: NFO-PCSSM-05043
Barkod: 3856016552692
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
37,29 Kn
33,56 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 33,56 Kn
Uplata na žiro račun: 33,56 Kn
Kreditnom karticom: 35,43 Kn
Kreditnom karticom rate: 37,29 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radnih dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Internet Trgovina   Internet prodaja