Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 90 degree, 3m, NFO-PCDSM-15155

Šifra: NFO-PCDSM-15155
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
11,52 € 86,82 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 10,37 € 78,14 Kn
Uplata na žiro račun: 10,37 € 78,14 Kn
Kreditnom karticom: 10,95 € 82,48 Kn
Kreditnom karticom rate: 11,52 € 86,82 Kn
Cijena dostave: 25,00 Kn 3,32 €
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Besplatna dostava  za narudžbe iznad  132,72 € 1.000,00 Kn
VSC Pro+ Internet Prodaja   Internet prodaja