Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 90 degree, 1m, NFO-PCDSM-15153

Šifra: NFO-PCDSM-15153
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
10,06 € 75,82 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 9,06 € 68,24 Kn
Uplata na žiro račun: 9,06 € 68,24 Kn
Kreditnom karticom: 9,56 € 72,03 Kn
Kreditnom karticom rate: 10,06 € 75,82 Kn
Cijena dostave: 25,00 Kn 3,32 €
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Besplatna dostava  za narudžbe iznad  132,72 € 1.000,00 Kn
VSC Pro+ Internet Shop   Izrada Internet Trgovina