Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, Duplex, 90 degree, 0,5m, NFO-PCDSM-15152

Šifra: NFO-PCDSM-15152
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
5,63 € Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 5,07 €
Uplata na žiro račun: 5,07 €
Kreditnom karticom: 5,35 €
Kreditnom karticom rate: 5,63 €
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Cijena dostave: 3,00 €
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Besplatna dostava  za narudžbe iznad  130,00 €
VSC Pro+ Internet Shop   Izrada Web Shopa