NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode, 9 125, G.657.A2, Duplex, 3mm, 5m, NFO-PCDSM-15123

Šifra: NFO-PCDSM-15123
SKU: NFO-PCDSM-15123
Barkod: 3856016552968
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
56,46 Kn
50,81 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 50,81 Kn
Uplata na žiro račun: 50,81 Kn
Kreditnom karticom: 53,64 Kn
Kreditnom karticom rate: 56,46 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Web Trgovina   Web Trgovina