Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode, 9 125, G.657.A2, Duplex, 3mm, 5m, NFO-PCDSM-15123

Šifra: NFO-PCDSM-15123
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
65,32 Kn 8,67 € Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 58,77 Kn 7,80 €
Uplata na žiro račun: 58,77 Kn 7,80 €
Kreditnom karticom: 62,08 Kn 8,24 €
Kreditnom karticom rate: 65,32 Kn 8,67 €
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Cijena dostave: 3,00 € 22,60 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Besplatna dostava  za narudžbe iznad  979,48 Kn 130,00 €
VSC Pro+ Internet Trgovina   Izrada Online Shopa