Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode, 9 125, G.657.A2, Duplex, 3mm, 3m, NFO-PCDSM-15122

Šifra: NFO-PCDSM-15122
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
7,51 € 56,61 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 6,76 € 50,95 Kn
Uplata na žiro račun: 6,76 € 50,95 Kn
Kreditnom karticom: 7,14 € 53,78 Kn
Kreditnom karticom rate: 7,51 € 56,61 Kn
Cijena dostave: 25,00 Kn 3,32 €
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Besplatna dostava  za narudžbe iznad  132,72 € 1.000,00 Kn
VSC Pro+ Web Trgovina   Online prodaja