Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode, 9 125, G.657.A2, Duplex, 3mm, 1m, NFO-PCDSM-15120

Šifra: NFO-PCDSM-15120
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
5,75 € 43,34 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 5,18 € 39,01 Kn
Uplata na žiro račun: 5,18 € 39,01 Kn
Kreditnom karticom: 5,46 € 41,17 Kn
Kreditnom karticom rate: 5,75 € 43,34 Kn
Cijena dostave: 25,00 Kn 3,32 €
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Besplatna dostava  za narudžbe iznad  132,72 € 1.000,00 Kn
VSC Pro+ Internet Trgovina   Online prodaja