NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode, 9 125, G.657.A2, Duplex, 3mm, 1m, NFO-PCDSM-15120

Šifra: NFO-PCDSM-15120
SKU: NFO-PCDSM-15120
Barkod: 3856016552937
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
25,41 Kn
22,87 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 22,87 Kn
Uplata na žiro račun: 22,87 Kn
Kreditnom karticom: 24,14 Kn
Kreditnom karticom rate: 25,41 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radnih dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Online Trgovina   Online prodaja