NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, 3mm, Duplex, 3m, White, NFO-PCDSM-15117

Šifra: NFO-PCDSM-15117
SKU: NFO-PCDSM-15117
Barkod: 3856016552647
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
52,29 Kn
47,06 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 47,06 Kn
Uplata na žiro račun: 47,06 Kn
Kreditnom karticom: 49,68 Kn
Kreditnom karticom rate: 52,29 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radnih dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Online Trgovina   Otvaranje Internet Trgovine