Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.652D, 3mm, Duplex, 10m

Šifra: NFO-PCDSM-15033
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
77,49 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 69,74 Kn
Uplata na žiro račun: 69,74 Kn
Kreditnom karticom: 73,62 Kn
Kreditnom karticom rate: 77,49 Kn
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Besplatna dostava  za narudžbe iznad  1.000,00 Kn
VSC Pro+ Web Trgovina   Prodaja Internet Trgovine