NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Multimode 50 125, OM3, 3mm, Duplex, 3m, NFO-PCDOM3-12011

Šifra: NFO-PCDOM3-12011
SKU: NFO-PCDOM3-12011
Barkod: 3856016552272
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
43,63 Kn
39,27 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 39,27 Kn
Uplata na žiro račun: 39,27 Kn
Kreditnom karticom: 41,45 Kn
Kreditnom karticom rate: 43,63 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Internet Prodaja   Web Shop Izrada