NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Multimode 50 125, OM3, 3mm, Duplex, 3m, NFO-PCDOM3-12011

Šifra: NFO-PCDOM3-12011
SKU: NFO-PCDOM3-12011
Barkod: 3856016552272
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
42,66 Kn
38,39 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 38,39 Kn
Uplata na žiro račun: 38,39 Kn
Kreditnom karticom: 40,53 Kn
Kreditnom karticom rate: 42,66 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radnih dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Web Trgovina   Web Shop Izrada