NFO Patch cord, LC APC-LC APC, Singlemode, 9 125, G.657.A2, Duplex, 3mm, 5m, NFO-PCDSM-15128

Šifra: NFO-PCDSM-15128
SKU: NFO-PCDSM-15128
Barkod: 3856016553019
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
52,52 Kn
47,27 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 47,27 Kn
Uplata na žiro račun: 47,27 Kn
Kreditnom karticom: 49,89 Kn
Kreditnom karticom rate: 52,52 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Web Trgovina   Online prodaja