Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

NFO Patch cord, LC APC-LC APC, Singlemode, 9 125, G.657.A2, Duplex, 3mm, 3m, NFO-PCDSM-15127

Šifra: NFO-PCDSM-15127
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
29,65 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 26,68 Kn
Uplata na žiro račun: 26,68 Kn
Kreditnom karticom: 28,17 Kn
Kreditnom karticom rate: 29,65 Kn
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Besplatna dostava  za narudžbe iznad  1.000,00 Kn
VSC Pro+ Web Trgovina   Otvaranje Web Shopa