Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

NFO Patch cord, LC APC-LC APC, Singlemode, 9 125, G.657.A2, Duplex, 3mm, 2m, NFO-PCDSM-15126

Šifra: NFO-PCDSM-15126
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
6,26 € 47,20 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 5,64 € 42,48 Kn
Uplata na žiro račun: 5,64 € 42,48 Kn
Kreditnom karticom: 5,95 € 44,84 Kn
Kreditnom karticom rate: 6,26 € 47,20 Kn
Cijena dostave: 25,00 Kn 3,32 €
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Besplatna dostava  za narudžbe iznad  132,72 € 1.000,00 Kn
VSC Pro+ Internet Shop   Web Shop Izrada