NFO Patch cord, LC APC-LC APC, Singlemode, 9 125, G.657.A2, Duplex, 3mm, 2m, NFO-PCDSM-15126

Šifra: NFO-PCDSM-15126
SKU: NFO-PCDSM-15126
Barkod: 3856016552999
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
42,33 Kn
38,10 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 38,10 Kn
Uplata na žiro račun: 38,10 Kn
Kreditnom karticom: 40,21 Kn
Kreditnom karticom rate: 42,33 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Internet Shop   Izrada Online Shopa