Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

NFO Patch cord, LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, 2mm, LSZH, Duplex, 3m

Šifra: NFO-PCDSM-15140
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
73,01 Kn 9,69 € Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 65,70 Kn 8,72 €
Uplata na žiro račun: 65,70 Kn 8,72 €
Kreditnom karticom: 69,39 Kn 9,21 €
Kreditnom karticom rate: 73,01 Kn 9,69 €
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Cijena dostave: 3,00 € 22,60 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Besplatna dostava  za narudžbe iznad  979,48 Kn 130,00 €
VSC Pro+ Web Trgovina   Web Trgovina