NFO Patch cord, LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, 2mm, LSZH, Duplex, 2m, NFO-PCDSM-15139

Šifra: NFO-PCDSM-15139
SKU: NFO-PCDSM-15139
Barkod: 3856016550858
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 24
39,81 Kn
35,83 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 35,83 Kn
Uplata na žiro račun: 35,83 Kn
Kreditnom karticom: 37,82 Kn
Kreditnom karticom rate: 39,81 Kn
Cijena za gotovinu
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radnih dana
Besplatna dostava za narudžbe iznad 1.000.00 Kn
VSC Pro+ Internet Trgovina   Izrada Web Shopa