Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

Mikrotik SFP/SFP+/SFP28 module 1/10/25G, Single Mode, 10km, 1310nm, (XS+31LC10D), 54015

Šifra: 54015
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 24
160,93 € Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 144,84 €
Uplata na žiro račun: 144,84 €
Kreditnom karticom: 152,88 €
Kreditnom karticom rate: 160,93 €
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Cijena dostave: Besplatna dostava
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Besplatna dostava  za narudžbe iznad  130,00 €
VSC Pro+ Web Shop   Izrada Internet Trgovina