Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

Extralink SFP 10G | SFP Module | 10Gbps, LC UPC, 1310nm, 10km, single mode, DOM, EXL-EX.2237

Šifra: EXL-EX.2237
Dostupnost artikla: Artikl je dostupan
Jamstvo (mjeseci): 12
201,87 Kn Pregled vrsta plaćanja
Pregled vrsta plaćanja
Pouzećem (Gotovina): 181,68 Kn
Uplata na žiro račun: 181,68 Kn
Kreditnom karticom: 191,78 Kn
Kreditnom karticom rate: 201,87 Kn
Cijena dostave: 25,00 Kn
Vrijeme isporuke: 1-3 radna dana
Ostvarite 10% popusta na virmansko i gotovinsko plaćanje. Popust se obračunava na kraju narudžbe.
Besplatna dostava  za narudžbe iznad  1.000,00 Kn
VSC Pro+ Web Shop   Online Trgovina