• NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, 2mm, LSHZ, Duplex, 2m

NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, 2mm, LSHZ, Duplex, 2m

Šifra artikla: NFO-PCDSM-15142
SKU: NFO-PCDSM-15142
Jedinica mjere: Kom
Garancija: 12 mj.
Dostupnost artikla:   Artikl je dostupan
Stanje na skladištu (komada): 50
Cijena: 79,88 Kn

Opis artikla

NFO Patch cord - LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, Fiber type: G.657.A2, Cable diameter 2mm, LSZH, Duplex, 2m
Više informacija možete pogledati ovdje
 

Ostale informacije