• Allied Telesis, SFP Transceiver, AT-SPEX  AT-SPEX

Allied Telesis, SFP Transceiver, AT-SPEX AT-SPEX

Šifra artikla: 0765124
Jedinica mjere: Kom
Garancija: 60 mj.
Dostupnost artikla:   Artikl nije dostupan
Stanje na skladištu (komada): 0
Cijena: 1.523,63 Kn

Opis artikla

AT-SPEX, Small Form Pluggable (SFP) Modules
The AT-SPEX offers a 2Km over Multi-Mode Fibre (1310nm) option to extend your network. The AT-SPEX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have an SFP port.

AT-SPEX, Small Form Pluggable (SFP) Modules
The AT-SPEX offers a 2Km over Multi-Mode Fibre (1310nm) option to extend your network. The AT-SPEX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have an SFP port.

Konektori:
Priključci: SFP za multimode optička vlakna (1310nm), dosega do 2km

Osnovne karakteristike:
Tip preklopnika: desktop
Konstrukcija: fiksna konfiguracija
Units: 1U
Upravljanje: unamanaged
Layer: 2

Energija i potrošnja:
Napajanje: unutarnje
 

Ostale informacije