• Allied Telesis, mini-GBIC SFP Transceiver, AT-SPSX  AT-SPSX

Allied Telesis, mini-GBIC SFP Transceiver, AT-SPSX AT-SPSX

Šifra artikla: 0765032
Jedinica mjere: Kom
Garancija: 60 mj.
Dostupnost artikla:   Artikl nije dostupan
Stanje na skladištu (komada): 0
Cijena: 921,35 Kn

Opis artikla

AT-SPSX, mini-GBIC SFP, 1000BaseSX, za multi-mode optička vlakna, dosega do 550m

AT-SPSX, mini-GBIC SFP, 1000BaseSX, Plug&Play, za multi-mode optička vlakna, dosega do 550m

Više informacija možete pronaći na linku: http://alliedtelesis.eu/media/datasheets/spsx_ds.pdf

Konektori:
Priključci: SFP, mini GBIC, za multimode optička vlakna, dosega do 550m

Osnovne karakteristike:
Tip preklopnika: desktop
Konstrukcija: fiksna konfiguracija
Units: 1U
Upravljanje: unamanaged
Layer: 2

Energija i potrošnja:
Napajanje: unutarnje
 

Ostale informacije